Nový začiatok po druhýkrát… alebo po tretí?

Nový začiatok po druhýkrát… alebo po tretí?

Ak ste sa pred piatimi sekundami nachádzali na blogu Vampire Diary/Zombie Journal (ani sama neviem, ako sa ku koncu vlastne volal) a teraz sa čudujete, kam ste sa to vlastne dostali a obávate sa, že tu na vás čakajú vírusy alebo od vás niekto bude chcieť peniaze, môžete sa upokojiť. Stalo sa iba toľko, že Michelle (Oooooh, third-person alert!) sa presťahovala.

Názov článku je ale trochu zavádzajúci, pretože to bolo skutočne ešte len druhé sťahovanie (k prvému došlo kvôli sťahovaniu môjho hlavného webu, kde som mala blog ako podstránku – to nebola moja chyba, ale chyba jedného nemenovaného poskytovateľa free hostingov, ktorý mi už dlhšie nevyhovoval). Avšak môj blog už počas fungovania na adrese vampirediary.delirious-soul.net jednou veľkou zmenou prešiel pred pár rokmi, keď som sa rozhodla upustiť od svojich hlúpych denníkových záznamov a zamerať ho viac na zverejňovanie recenzií (nebudem sa zmieňovať, aké zbytočné to bolo, keďže recenzie píšem tak päťkrát do roka – a to aj tak len keď mám fakt že dobrý rok… Ups, už som sa zmienila). Čo čert (a.k.a. ja) nechcel, s nástupom na vysokú som aj tak častejšie zverejňovala svoje emocionálne výlevy, ktoré niektorí z vás poznajú ako moju trojročnú sériu Denník študenta. Takže technicky „začínam odznova“ po tretíkrát. Dôvodom však nie je moja snaha byť viac „knižná“ alebo viac „denníková“ alebo viac „špeciálna“. Dôvodom je, že som to proste ja.

Faktom je, že som nad sťahovaním uvažovala už dlhšie. Teda, uvažovala som nad zmenou redakčného systému, ale nikdy sa mi do toho nechcelo pustiť, pretože: a) milujem tvorbu designov a vo väčšine prípadov som na ne aj celkom hrdá, preto sa mi od nich ťažko upúšťa – tvoriť totiž designy na WordPress je celkom iné kafe, ktoré mi nechutí, po b) som hrozne nostalgická a hoci moje články nie sú nijako extra komentované, vážim si každý jeden komentár, ktorému moji návštevníci venujú hoc len pár sekúnd času, preto som ich jednoducho nechcela zahodiť a začať odznova (s nulovým počtom komentárov, samozrejme), a po c) nuž, som proste lenivá.

Lenže koncom minulého roka mi moje Cutenews dali ranu pod pás, keď mi z okamihu na okamih vymazali z článkov všetky komentáre. Prišla som tak o jeden z hlavných dôvodov, prečo som zostávala v tom istom hniezde, a zostali len dva. Po ťažkom rozhodovaní som sa napokon rozhodla nechať svoj starý upírsky denníček za sebou a začať od začiatku niekde inde. Podstránku Radioactive som založila pred cca dvoma rokmi, lebo som ju chcela použiť na zverejňovanie svojich rádioaktívnych myšlienok, ktoré sa na môj blogoweb nehodili. Čo sa nestalo. Určite všetci uhádnete prečo. Myšlienka dala myšlienku a ja som napokon zúročila svoj už dávno stratený čas, o ktorý som prišla pri spracovaní tohto webu, obetovala som tomu ešte zopár ďalších dlhých chvíľ a voilà, presťahovali sme sa na: RADIOACTIVE.DELIRIOUS-SOUL.NET.

Či sa tým zvýši moja aktivita? Pfff, na to by som sa nespoliehala. Podstatou tohto článku bolo informovať vás, kde ma odteraz nájdete, ale keďže ja nie som schopná povedať veci priamo a jednou vetou (čo by ste už mali vedieť, ak ste na môj blog aspoň z času na čas zašli), musela som sa rozpísať. Dúfam, že nikto z vás nečakal nejakú hodnotnú pointu.

7 thoughts on “Nový začiatok po druhýkrát… alebo po tretí?

 1. vitaj medzi wordpressákmi :D a prajem ti, aby si častejšie pridávala články, aj keď niekedy sa ti do toho nechce, ale osobne, by som prijala viac recenzií, pretože ako dobre vieš, od teba si prečítam aj návod na výrobu hocičoho :D tak hurá do blogovania ;)

  1. Ďakujem, tiež dúfam, že budem tvoriť častejšie, ale tak… poznáme ma :D Myslím, že skôr by som napísala ten návod na výrobu hocičoho, než článok s nejakou hodnotou :D

 2. Takže nový domov… pekne, pekne. Ja som tento mesiac očividne prespala a internet zďaleka obchádzala. Klikla som na tvoju ikonku a vyhodilo mi to čiernu stránku. Som nechápala, že čo?! :D
  Ale neva, dizajn je super a hádam tých článkov bude viac, keď teraz nie si študentom a máš viac času :D

  1. To bol môj zámer – šokovať! Myslím, že si ako jediná z môjho okruhu ľudí (teda z tých, čo na môj blog občas chodia :D) o tom sťahovaní nevedela, takže áno, zameriavala som sa hlavne na tvoje šokovanie, mehehe :D
   Tiež dúfam, že ich bude viac, aj keď ruku do ohňa by som za to nedala :D

 3. No pekne :D ale tak ja som fakt úplne mimo posledný mesiac :D čudujem sa vlastne, že som si spomenula aj na Arrow a pozrela si nový diel. Škola vymýva mozgy.
  Viac šokov? To nerobí dobre môjmu srdcu :D

 4. Sice se s komentářem přidávám hodně pozdě, ale úplně bez něj to tu taky nemůžu nechat! Mrzí mě, že to všechny předchozí komentáře smazalo, ale tady se to zase naplní, hlavně, že budeš spokojenější se systémem =) A ráda si od tebe přečtu cokoli sem dáš, ať to jsou recenze nebo deníkové zápisy nebo cokoli jiného =)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *